Brīnumi, ko dara kosmētika

Vai jūs zināt, ka jūs esat apbrīnojama? Patiesi satriecoša? Nē?  Ļaujiet, es to pierādīšu. Apskatiet slavenu skaistuļu fotoattēlus ar un bez kosmētikas. Parunāsim par to, kas rada šīs pārvērtības. Izlasot šo rakstu, Tu būsi pārliecināta, ka TU VARI BŪT SKAISTA! Tā var izrādīties  kosmētikas maģija, bet- kas par to!

 

Atpazīstat šo dāmu? Skaista un pārliecināta, ka pietiek ar viņas dzirkstošo  acu krāsu un izcilnajiem vaigu kauli , bet aplūkojiet viņas "pēc" attēlu. Grima māksliniece ir novērsusi dabīgo sārtumu sejā un aizstājusi  to ar "otro" ādu. Ja sārta seja ir tava skaistuma izaicinājumam, nekas nav labāks par šiem diviem produktiem: Mint Color Adjustor , pāri tam Loose Mineral Foundation Powder.
 
 
Mint Color Adjustor
Cena: Eur 20.00
(pirms atlaides  25% )
Jūsu cena : Eur 15.00
(pēc atlaides 25% )
 
 

 
Loose Mineral
Foundation
Cena:Eur 26.50
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena : Eur 19.88
(pēc 25% atlaides)
 
 
Un ko jūs varat darīt, ja jums ir tumši loki un grumbiņas ap acīm? Par to nav jāuztraucas. dual ended concealer stick ir slepenais ierocis, kuram vienā galā ir līdzeklis, kas  mīkstina krunciņas , otrā galā maskējošais zīmulis, kas slēpj tumšos loks. Tas ir ērts un viegli līdzi nēsājams.
 
 

 

Dual Ended
Eye Care Stick
Cena: Eur 22.50
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 16.88
(pēc 25% atlaides)
 
 
Brīnišķīgs smaids, nevainojams sejas ovāls. Bet "pēc" attēlam ir vēl arī kinozvaigznes kvalitāte, kas pirmajā fotoattēlā trūkst. Lielu efektu šeit var panākt ar kvalitatīvu bronzeri un skropstu tušu.
Vispirms daži vārdi par bronzeri...Tas ir uzklāts pēc pūderkrēma, bet pirms vaigu sārtuma. To uzklāj visur, izņemot trijstūri, ko veido acis un mute. Šī sejas daļa paliek gaišāka,  slaidinot  degunu un paaugstinot vaigu kaulus. Daudzām sievietēm  bronzeris  nav tikai  sezonas produkts. Tas palīdz radīt veselīgu izskatu  cauru gadu. Izvēlieties dabisku, ne oranžu bronzeri , kas saucas  "Sun" Bronzer by Color Me Beautiful.
 

Specialty
Blushing Powders
Cena: Eur 18.00
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 13.50
(pēc 25% atlaides)
 
 
 
 
 
 
Tagad par skropstām... Redaktori tērzēja par Color Me Beautiful Super Wear Mascara pusdienu pārtraukumā. Vislabākā tuša! Par ko varētu būt sūdzības? Ka tā pagarina skropstas tik ļoti, ka tev jābūt uzmanīgam, lai nenokrāsotu jūsu acu augšējo plakstiņu ar tušu Nepaceliet augšējo plakstiņu, līdz tuša ir nožuvusi.
 

 
Super Wear Mascara
Cena: Eur 16.50
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 12.38
(pēc 25% atlaides)  
 
 


 
 

 

Nevienmērīgs ādas tonis gūs virsroku pat pār visskaistākajiem vaibstiem. Un nekas to nepaslēpj labāk kā pareizs tonālais krēms. Galvenais ir atrast tādu tonālo krēmu, kas nerada pārblīvētu  izskatu.  Morning Light Foundation ir ar vieglu tekstūru, labi klājas un izgaismo.
 

 
Light Diffusing
Foundation-
Morning Light
Cena: Eur 24.50
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 18.38
(pēc 25% atlaides )
 
 
 
 
 
 
Uz šīs vienmērīgā fona visi pamanīs jūsu acis. Pietiekoši mīksts, bet noturīgas acu zīmulis būs ātrs palīgs acu izcelšanai. Chroma Soft Eye Pencil ir liela toņu daudzveidība, piemēram- pamēģiniet brūnām acīm zilu (kā redzams attēlā) vai baklažāna toni, zaļām- violetu, zilām- brūnu, 
 
 

 

 
Chroma Soft Eye Pencil
Cena: Eur 14.00
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 10.50
(pēc 25% atlaides )
 
 
 
 
Un ,protams, tuša  Super Wear Mascara
 
 
Super Wear Mascara
Cena: Eur 16.50
(pirms 25% atlaides)
Jūsu cena:Eur 12.38
(pēc 25% atlaides ) 
 
 
 
 

 

Piedāvājums spēkā līdz 14. februārim!